Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-04-01 11:34:52

Shurens

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 4
Punktów :   

Rekrutacja .

Witajcie ! wiele z was prosiło o Administratora, lub Moderatora.. wiem że gdy dam każdemu administratora to zapanuje wielki chaos i nie jestem jeszcze pewny co do tego czy cos zniszczycie, dlatego tutaj piszcie swoje podania
Wzór:

Imię:
WieK:
Skype (tak/nie) :
Dlaczego chcesz byc administratorem:
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o działkę?:
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o itemy?:
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o teleport do danego miasta:
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął by kłótnię?:
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął niszczyć serwer?:

Narazie tyle pytań, gdy ktoś będzie wybrany na administratora/moderatora dostanie jeszcze test próbny


POSZUKUJEMY Moderatora na forum!

wzór na podanie:

Wiek:
Imię:
Skype (tak/nie) :
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?:

REKRUTACJA NA MODERATORA W GRZE OTWARTA . REKRUTACJA NA ADMINISTRATORA W GRZE ZAMKNIĘTA

Offline

 

#2 2012-04-01 13:46:05

WcisekPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja .

Imię:Kuba
WieK:13
Skype (tak/nie) : Tak
Dlaczego chcesz byc administratorem: Ponieważ chcę uporządkować serwer, pomagać w jego rozbudowie i pomagać graczom.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o działkę?: Powiedziałbym : Wybierz se wolną działkę i napisz do mnie. Później bym ją mu dał.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o itemy?: Powiedziałbym : Nie mogę tego robić. Jeśli chcesz itemy to na nie zapracuj Np. rąb drewno i sprzedawaj i se kupuj. Na tym polega gra.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o teleport do danego miasta: Teleportował bym się do niego, rozglądnął się gdzie jest i zaprowadziłbym go lub gdybym nie miał czasu to bym podał koordy
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął by kłótnię?: Najpierw bym ich upomniał, jeśli nie poskutkowało by, to kick lub mute.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął niszczyć serwer?: nawet bym się nie zastanawiał, od razu Ban!

Offline

 

#3 2012-04-01 14:19:01

FaNaTyK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja .

Imię: Wojciech
WieK: 16
Skype (tak/nie) : tak
Dlaczego chcesz byc administratorem: Bo lubię pomagać i jestem creatywny.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o działkę?: Powiem że nie ma na Serwerze bo to nie FreeBuild.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o itemy?: Oleje go.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o teleport do danego miasta: Administrator nie moze tepać innych graczy
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął by kłótnię?: U spokoje ich a jeżeli to nie zadziała to Kick
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął niszczyć serwer?: Ban na IP, Szybki kontakt z H@.

Ostatnio edytowany przez FaNaTyK (2012-04-01 14:20:08)

Offline

 

#4 2012-04-01 14:30:13

Shurens

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Rekrutacja .

Pewnie wam nie mówiłem, ale teleportować nie można pod żadnym względem, chyba że ktoś nie potrafi przejść np kaktusa i męczy się z 30 min.. wtedy już można . Na serwerze można prosić o działki już w głównym mieście, czyli tam gdzie można już normalnie budować.
Miasto nr1 - nie ma działek
Miasto nr2 - pewnie są ale są zajęte
Miasto nr 3 - nie ma działek

FaNaTyK i WcisekPL wierzę Wam i mam nadzieję że będziecie dobrze pilnować serwera. Zostawiam FaNaTyKowi Administratora do pilnowania porządku, budowania nowego miasta ( jeżeli jest taka potrzeba ) . WcisekPL zostajesz Moderatorem. Moderatorem na grze.. nie na forum - czyli np grasz sobie normalnie, ale pilnujesz porządku na serwerze. Mam nadzieję że będziecie dobrze pilnowali serwera.

Offline

 

#5 2012-04-02 18:15:04

adrianziko2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja .

Imię: Adrian
WieK: 13
Skype (tak/nie) : Tak
Dlaczego chcesz byc administratorem: Dlatego ze server mi sie podoba, chce pilnowac zasad, bardzo lubie pomagac nowym graczom i lubie budowac.

Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o działkę?: To jest server RPG, Tu nie ma dzialek!

Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o itemy?: Jezusie, prosze cie. To server  SV/RPG tu musisz je sam zrobic lub tez znalezc!

Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś poprosiłby Cię o teleport do danego miasta: Przejdz sobie Parkour na kaktusie i sam tam dojdz, a pozatym Administrator nie moze teleportowac graczy.

Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął by kłótnię?: Najpierw bym ich upomnial, a potem mute, a jesli po tym mute bedzie sie dalej klocil to by dostal kicka itd.
Co zrobiłbyś/aś gdy ktoś zaczął niszczyć serwer?: Odrazu ban na IP bo tak nie wolno.

Ostatnio edytowany przez adrianziko2 (2012-04-02 18:23:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matematyka2010.pun.pl www.photoshoptutorials.pun.pl www.mohuni61.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.gorwroclaw.pun.pl